MUĞLA DALAMAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Taner ŞEN' in Yılsonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Taner ŞEN' in Yılsonu Mesajı

Sevgili çocuklar;

2019-2020 eğitim öğretim yılını; küresel salgından dolayı önceki yıllardan farklı ve zorlu bir süreçten geçerek tamamladık. Bu süreçte bir yandan Covid-19 küresel salgını ile yapılan mücadelemizdeki katkılarınızdan ve sabrınızdan, bir yandan da evlerinizde uzaktan eğitim ile eğitiminize devam etmek için göstermiş olduğunuzdan çaba ve azminizden dolayı hepinizi canı gönülden kutluyorum.

Güzel bir tatili en çok sizler hak ettiniz. Bu süreçte farklı yönlerinizi geliştirmeniz ve Covid-19 küresel salgını ile mücadelede konusunda etrafınızı aydınlatmanız en büyük temennimdir. Sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmeniz diliyorum.

Değerli meslektaşlarım,

Bu zorlu sürecin her safhasında; sorun çözme kabiliyetiniz ve gayretinizle; dayanışma gücünüzle; öğrencilerinize olan sevgi ve inancınızla; öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu tekrar ispatladınız. Sizlerle birlikte çalışmaktan onur duyuyor, hepinizi özverili çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Saygıdeğer veliler,

Gelecekte önem kazanan yetkinliklerin başında yılmazlık ve özyeterlilik geldiği konusunda fikir birliği bulunmaktadır. Sıradan gündelik ihtiyaçları aileleri tarafından karşılanan, basit sorunları aileleri tarafından çözülen çocuklarımızın bu yetkinlikleri kazanması ne yazık ki zor görünmektedir. Bu bağlamda tatilin bu yetkinliklerin kazanılmasına bir vesile olması amacıyla çocuklarımıza sorumluluklar vermeniz ve onlara öz yeterlik kazanmaları konusunda yardımcı olmanız sizlerden ricamdır.

Tüm sabrınız, ilginiz, sevginiz ve hoşgörünüzle çocuklarımızın uzaktan eğitim sürecinde onlara ve bizlere vermiş olduğunuz destek, emek ve sabır için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Tüm eğitim camiasına iyi tatiller diliyorum.

 

          Taner ŞEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Merkez mh, Gazi Bulvarı, Eski Öztaş Anadolu Lisesi Binası hava limanı yolu üzeritigem karşısı 48770 Dalaman/MUĞLA - 0 252 692 52 72

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.